jak nás zkontaktovat?

14. září 2007 v 20:26 | berry&rorry
máte dotazy, připomínky, nápady či ztížnosti? Chybí vám tu něco, nebaví vás to tu, máte pro nás nápad na design či oživení blogu? Informujte nás na goo-goo@seznam.cz, napište váš text,a nezapomente uvést URL Vašeho Blogu a Vaši přezdívku! těšíme se na Vás, a přejeme hezký podzim!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lukin lukin | Web | 14. září 2007 v 20:27 | Reagovat

Návod na zlatky do travianu zdarma

(nebo na nákup cehkoli jineho :D)

Je to vcelku jednoduchý postup...

Stačí mít základní znalost angličtiny, a cca 5min čas na internetu denně

Existují totiž stránky, kde vám platí za to, že klikáte na odkazy.

Denně tam je cca 10 odkazů, za které dostanete zaplaceno.. Peníze se sbírají sice po centech a dají se vyzvednout až dosáhnete částky 10 dolarů.

Je tu ale jeden zlepšovák.. dostanete vlastní odkaz, pomocí kterého se zaregistrují vaši přátelé, kteří si chtějí taky vydělat a když budou klikat na odkazy, budou peníze přibývat rovněž na váš účet!!! Takže čím víc přátel, tím víc peněz!

1. vytvořit si účet na paypal.com ( každý to hravě zvládne.. přes paypal můžete pak zaplatit ten rapidshare)

*u registrace se vás to bude ptát na číslo kreditky.. stačí kliknout na cancel a kreditku zadávat nemusíte

2. klikněte na http://bux.to/?r=lukin736 a zaregistrujte se na stránce. Je to opět jendoduché. V kolonce referer prosím nechte mou přezdívku.. vám to neuškodí a mě to pomůže. Dostanete pak vlastní odkaz, přes který se mohou registrovat další lidé a to zase pomůže vám. Berte to prosím jako drobnou protislužbu za poskytnutí této informace.

3. pak jen stačí po přihlášení kliknout na surf ads a můžete vydělávat. Ale pozor.. musíte prohlížet pouze jednu stránku, počkat až se odečte 30 sekund a objeví se DONE.. pak můžete kliknout na další odkaz a opět počkat..

4. až budete mít přes 10 dolarů, stačí si peníze nechat poslat na paypal účet, přes který se hravě zaplatí premium account na rapidshare. Peníze se z paypal dají poslat i na normální účet u jakékoli banky

super trika k objednani

http://www.bastard.cz/?r=247716

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.